Pencere Yeniden Keşfediliyor!

REHAU, günümüzün modern yaşantısına mükemmel uyum sağlayacak pencereler geliştirmeyi kendisine görev edindi. Pencerelerimiz size sadece dışarıda olanları göstermekle kalmaz, kapalıyken de size temiz hava sağlar. Ve hırsızların evimize girmesini daha teşebbüs etmeden önleyen pencereler artık hayatımıza giriyor.
REHAU ile evinizde sıcaklık, rahat ve güvenli bir ortam elde edersiniz: Şu anda piyasada olan standart pencerelerle kıyaslandığında REHAU pencerelerdeki ısı yalıtımı %50 daha yüksektir. Bu sayede ısınma maliyetlerinizi kayda değer oranda düşürebilir ve asla vazgeçmek istemeyeceğiniz yepyeni bir yaşam kalitesine sahip olabilirsiniz.

Enerji tasarruflu pencereler

Pencere sistemlerimiz sayesinde enerji tüketiminizin kontrolü artık sizin elinizde. Yüksek izolasyon değerleri düşük enerji tüketimine olanak veriyor . Cebinize kesinlikle olumlu yansır! Enerji tasarruflu yeni REHAU pencereleri tercih ederek erkenden doğru karar verin. Böylece kendi enerji tüketiminizi kayda değer oranda azaltın ve nakit para tasarrufu sağlayın.
Yükselen enerji fiyatlarına karşı bir şey yapamazsınız ama kendi kişisel enerji tüketiminizi kontrol edebilirsiniz. Yalıtımı yetersiz pencereler nedeniyle kayda değer oranda enerji kaybı yaşarsınız. Ziyan olan bu enerjinin ücretini ödemeye de devam edersiniz.

Ses yalıtımı

Eviniz sizin dinlenme ve rahatlama alanınız.

Sokaktan geçen arabalar, komşunuzun yaptığı gürültüler veya yüksek sesle dinlediği müzikler… Her gün bir sürü sesle karşılaşıyor veya bu gürültülerle mücadele ediyoruz.

REHAU pencereler kendi evinizde huzur içinde dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlar. Farklı ses yalıtımı seviyeleriyle sunulan pencerelerimiz sayesinde sessizliğin tadını çıkartın. Arkanıza yaslanıp dinlenin ve dışarıdan gelen hiçbir ses rahatınızı bozmasın. Bu pencereler sadece yaşam kalitenizi yükseltmekle kalmaz aynı zamanda kendinizi genel olarak daha iyi hissetmenize de olumlu katkı yapar.